Tracer QuickCharger 60W
- Під замовлення
- Код: 998746
Відправка з 26 квітня 2026
-9%


+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | Tracer |
|---|---|
| Гарантія | 2 роки в сервісі зовнішньому |
| Typ | автомобільний |
| Призначення | до телефону |
| Стандарт Quick Charge | 3.0 |
| Підходить до | Apple |
| Канали заряджання | 4 |
| Живлення | 12 V - гніздо прикурювача автомобільної, 24 V - гніздо прикурювача автомобільної |
| Power Delivery | Так |
| Стандарт Power Delivery | 3.0 |
| Стандарт | USB-A, USB-C |
| Інтерфейс | 2 x USB-A, 2 x USB-C |
| кабель в комалекті | НІ |
| Напруга вхідна | 12 V, 24 V |
| Інтенсивність току вихідного | 3.0 A |
| Потужність | 60 W |
| таймер | НІ |
| Виробник Nazwa виробника / importera | Tracer Megabajt Rydyігорa 8 01-793 Warszawa польща PL Email: biuro@megabajt.com.pl |
| Код Виробника | (TRAADA47769 - |
72.9 / -445

