AlcoVisor Titan
- Під замовлення
- Код: 999214
Відправка з 04 травня 2026
-9%




+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | Aisko |
|---|---|
| Гарантія | 10 років в сервісі зовнішньому |
| Різновид продукти | elektrochemiczny |
| Режим вимірювальний | zwykły (z використанням ustnika) |
| Режим вибірка | автоматичний, посібник |
| Вимагається ustnik | Так |
| Кількість ustników w комплекті | 5 шт. |
| Дисплей | 3 цифровий Підсвічуваний Екран OLED 0.98” |
| одноstki Вимірювачowe | % BAC, g/100ml, g/l, mg/100ml, mg/l, mg/ml, ug/100ml, ‰ (promile) |
| Діапазон вимірювальний | 0.00 - 4.50 ‰ |
| Роздільна здатність (precyzja) wskazań | 0.1 ‰ |
| Точність виміру (błąd вимірювальний) | +/-10% |
| Próg будильникowy | 0.2 ‰ |
| Час приgotowania do праці | 2 s |
| Час виміру | 5 s |
| пам'ять ostatnїх вимірювань | 8000 |
| Можливість kalibracji | Так |
| Zalecana калібрування | co 6 місяців або 500 вимірювань (w залежності, котрий warunek nastąpi wcześНІj) |
| Функції | автоматичне вимикання живлення |
| Живлення | акусуляторне, мережеві, z гнізда USB, z гнізда прикурювача автомобільної |
| Час праці від акумулятора | 6 год. |
| Колір | жовтий |
| Матеріал обудови | пластик |
| Висота | 117 mm |
| Ширина | 87 mm |
| Глибина | 22 mm |
| Вага | 118 g |
| Температура праці | 0 - +55 °C |
| Обладнання | кабель USB/USB-C, чехол, ustniki |
| сертифікат | CE, TÜV Nord: ISO 9001 |
| Додаткові інформації | Час analizy próbki: ± 5 sekund |
| Модель | AlcoVisor Titan |
| Код Виробника | (AL-C4-TITAN - |
869 / 380

