BACscan F-50
- Під замовлення
- Код: 999207
Відправка з 05 травня 2026
-9%




+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | Aisko |
|---|---|
| Гарантія | 10 років в сервісі зовнішньому |
| Різновид продукти | elektrochemiczny |
| Режим вимірювальний | автоматичний |
| Вимагається ustnik | Так |
| Кількість ustników w комплекті | 3 шт. |
| Дисплей | 3 цифровий LCD | Підсвічуваний | dwuкольоровий |
| одноstki Вимірювачowe | % BAC, mg/l, ‰ (promile) |
| Діапазон вимірювальний | 0.00 - 4.00 ‰ |
| Роздільна здатність (precyzja) wskazań | 0.01 ‰ |
| Точність виміру (błąd вимірювальний) | +/-0.05 ‰ BAC при 1.0 ‰ BAC |
| Próg будильникowy | 0.2 ‰ |
| Час приgotowania do праці | 20 s |
| Час виміру | 4 s |
| пам'ять ostatnїх вимірювань | 10 |
| Можливість kalibracji | Так |
| Zalecana калібрування | co 6 - 12 місяців або 500 вимірювань (w залежності, котрий warunek nastąpi wcześНІj) |
| Функції | автоматичне вимикання живлення |
| Живлення | 2 x AAA |
| Колір | чорний |
| Матеріал обудови | ABS |
| Висота | 114 mm |
| Ширина | 47 mm |
| Глибина | 24 mm |
| Вага | 90 g |
| Температура праці | 0 - +40 °C |
| Обладнання | ustniki |
| сертифікат | CE, Dobra Marka 2022, Dobra Marka 2023 |
| Модель | BACscan F-50 |
| Код Виробника | (AL-BSC-F50 - |
299 / -351

