Microsoft Surface Pro Flex Keyboard Black
- Під замовлення
- Код: 999756
Відправка з 26 квітня 2026
-9%
+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | Microsoft |
|---|---|
| Гарантія | 2 роки в сервісі продавця |
| Призначення | do планшету |
| Typ клавіатури | плоска |
| Зєднання | бездротова |
| Зєднання бездротове | Bluetooth |
| Колір | чорний |
| Макет клавіші | англійська (US INTL ANSI) |
| Різновид клавіші Системаowych | Windows (Coпульт) |
| розмір | 75% |
| Клавіші числове | НІ |
| Живлення | Вбудований акумулятор |
| характеристики підstawowe Різновид | клавіатура Англійська |
| Дальнісьть | 10 m |
| Підходить до | Microsoft Surface Pro 10, Microsoft Surface Pro 11, Microsoft Surface Pro 8, Microsoft Surface Pro 9 |
| Вигляд i обудова Клавіші мультимедійне | Так |
| колесо прокручування | НІ |
| сенсорна панель | Так |
| Ємність акумулятора | 513 mAh |
| Ширина | 22.1 cm |
| Глибина | 28.9 cm |
| Висота | 0.525 cm |
| Вага | 340 g |
| Додаткові інформації Інші характеристики | Матеріал Alcantara |
| Виробник Nazwa виробника / importera | Microsoft Microsoft Sp. z o.o. Al. Jerozolimskie 195A 02-222 Warszawa польща PL Email: www.microsoft.com |
| Код Виробника | (ZRA-00008 - |
1929 / 1919

