Hator Skyfall 80 MAG ULTRA 8K Black
- Під замовлення
- Код: 991817
Відправка з 26 квітня 2026
-9%




+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | Hator |
|---|---|
| Гарантія | 2 роки в сервісі зовнішньому |
| Призначення | для геймерів |
| Typ клавіатури | традиційна |
| Зєднання | дротова |
| Інтерфейс | USB |
| Колір | Білий і чорний |
| Typ клавіші | magnetyczno-механічне |
| Різновид перемикачів | HATOR Aurum Ice Magnetic linear |
| Макет клавіші | англійська (US INTL ANSI) |
| Різновид клавіші Системаowych | Windows |
| розмір | 75% |
| Клавіші числове | НІ |
| Підсвічування | Так |
| Живлення | з пристрою |
| Версія | Ultra |
| характеристики підstawowe Різновид | клавіатура Англійська |
| Вигляд i обудова Максимальна Кількість кліків | 100 mln |
| обмін перемикачів Hot-Swap | Так |
| Максимальний polling rate | 8000 Hz |
| колесо прокручування | Так |
| Кольори підсвічування | RGB |
| Ширина | 35.4 cm |
| Глибина | 14 cm |
| Висота | 4.3 cm |
| Вага | 930 g |
| Додаткові інформації Інші характеристики | Сила натиску 45 ±5%g цілковитий skok 3.5 ±0.1 mm Матеріал keycapów Double shot PBT профіль keycapów OMA Gasket Mount |
| Додаткові Обладнання | інструкція, інструмент do самdzielnej wymiany switchy i клавіші, кабель USB-C/USB-A |
| Код Виробника | (HTK1880 - |
339 / 823

