Lenovo Legion Pro 5-16 - Ryzen 9 9955HX | 16.0''-WQXGA-OLED-165Hz | 32GB | 1TB | Win11Pro | RTX5070
- Під замовлення
- Код: 1000885
Відправка з 03 травня 2026
-9%




+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | Lenovo |
|---|---|
| Гарантія | 2 роки в сервісі зовнішньому |
| Група продуктів | Ноутбуки з Англійською клавіатурою Lenovo |
| Різновид ноутбука/span> | для ігор |
| Тип процесора | AMD Ryzen 9 |
| відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Різновид диску | SSD |
| Діагональ екрану | 16 дюймів |
| Система операційна | Windows 11 Pro |
| Модель | Lenovo Legion Pro 5 16 |
| процесор Серія процесора | AMD Ryzen 9 Серія 9000 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 9 9955HX (2.5 GHz, 5.4 GHz Turbo, 64 MB Cache) |
| Кількість ядер | 16 шт. |
| пам'ять Розмір пам'яті RAM | 32 GB |
| Частота пам'яті RAM | DDR5 (5600 MHz) |
| пам'ять RAM розширювальна do | 32 GB |
| Кількість розеток пам'яті | 2 шт. |
| відеокарта Різновид карти графічної | Презентована |
| Серія карти графічної | RTX з серії 50 |
| пам'ять карти графічної | 8 GB |
| Різновид пам'яті карти графічної | GDDR6 |
| Макс. Потужність карти графічної (TGP) | 115 W |
| Макс. Тактування ядра | 2347 MHz |
| Технологія карти графічної | DLSS 4, Ray Tracing, Reflex 2, RTX Al |
| диск твердий Кількість дисків | 1 x SSD |
| формат диску | 1 x M.2 |
| Інтерфейс диску | 1 x PCIe |
| Ємність диску SSD | 1000 GB |
| Версія M.2 | PCIe 4.0 |
| Дисплей Роздільна здатність екрану | 2560 x 1600 (WQXGA) пікселів |
| Яскравість матриці | 500 ніт (1100 max) |
| покриття матриці | блискуча (відблиску) |
| Тип матриці | OLED |
| Технологія | DisplayHDR, Dolby Vision, Матриця z покриттям кольорів 100% DCI-P3, NVIDIA G-SYNC, налаштування блакитного світла |
| Частота оновлення | 165 Hz |
| Інтерфейс Стандарт інтерфейсу | HDMI, USB 3.2, USB 3.2 (2 Gen), USB Typ-C (z DisplayPort) |
| З'єднання | 1 x HDMI 2.1, 1 x USB 3.2 (2 Gen), 2 x USB 3.2, 2 x USB 3.2 (2 Gen) Typ-C (z функція заряджання, DisplayPort) |
| Зєднання | Bluetooth 5.4, LAN 1 Gbps, Wi-Fi 7 |
| CD-ROM оптичний | відсутні |
| Звук Звук | гніздо audio mini-jack 3,5 mm, Nahimic Audio |
| Живлення Nominalna Потужність znamionowa | 245 W |
| Ємність акумулятора | 80 Wh |
| Вигляд Колір обудови | чорний |
| Матеріал обудови | алюміній, матеріал штучний |
| Стиль шторки | чорна |
| Колір клавіатури | чорний |
| підсвічувана клавіатура Англійська | Так |
| Властивості клавіатури | 24 - зональний Підсвічування, підсвічувана RGB, виділена клавіатура Англійська числова |
| Ширина | 364 mm |
| Глибина | 268 mm |
| Висота | 21.6 mm |
| Вага | 2.3 kg |
| Інші характеристики Додаткові funkcjonalności | 2 - вбудовані мікрофони, камера 5.0 Mpix |
| Додаткові Дані | мультитач, інтуїтивна сенсорна панель |
| Забезпечення | кришка конфіденційності Камери, Шифрування TPM 2.0 |
| Серія | Lenovo Legion |
| Виробник Nazwa виробника / importera | Lenovo Lenovo PC HK Limited Landererova 12 811-09 Braтисячіława Słowacja SK Email: https://pcsupport.lenovo.com/contactus |
| Код Виробника | (83F2001EPB - |
8699 / 11537

