AFOX 8GB [1x8GB 3200MHz DDR4 SO-DIMM]
- Під замовлення
- Код: 976364
Відправка з 27 травня 2026![AFOX 8GB [1x8GB 3200MHz DDR4 SO-DIMM], фото 1](https://images.prom.ua/6815549488_afox-8gb-1x8gb.jpg)
-9%
+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | Afox |
|---|---|
| Гарантія | 5 років в сервісі продавця |
| Різновид пам'яті | SO-DIMM (do ноутбуків) |
| Typ | DDR4 |
| Стандарт | DDR4-3200 (PC4-25600) |
| Ємність одинокого модулю | 8 GB |
| Кількість модулів | 1 |
| цілковита Ємність пам'яті | 8 GB |
| Затримка - цикл затримка | 22 |
| Напруга | 1.2 V |
| Виробник Nazwa виробника / importera | Afox AFT CORPORATION LIMITED UNIT 1507B,15/F.,EASTCORE,398 KWUN TONG ROAD.KWUN TONG.KOWLOON 398 HONGKONG Hongkong HK Email: mїхal.chmura@extrememem.com |
| Код Виробника | (AFSD48PH1P - |
369 / 47

