FORCELL F-ENERGY GaN III VT-49 Charger desk 2 x Typ C + 2 x USB A PD QC4.0 SFC2.0 5A 100W Grey
- Під замовлення
- Код: 956040
Відправка з 04 травня 2026
-9%
+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | Forcell |
|---|---|
| Гарантія | 2 роки в сервісі зовнішньому |
| Typ | мережева |
| Призначення | do ноутбука |
| до телефону | |
| Стандарт Quick Charge | 4.0 |
| Підходить до | Apple |
| Samsung | |
| Power Delivery | Так |
| Стандарт | USB-A, USB-C |
| Інтерфейс | 2 x USB-A, 2 x USB-C |
| кабель в комалекті | НІ |
| Напруга вхідна | 110 - 240 V |
| Напруга вихідне | USB C1/C2 (max. 100 W) : 5 V, 9 V, 12 V, 15 V, 20 V | USB A1/A2 (max. 22.5 W): 5 V, 9 V, 12 V, 4.5 V |
| Інтенсивність току вихідного | 1.5 A, 2.0 A, 3.0 A, 5.0 A |
| Потужність | 100 W |
| Частота | 50 – 60 Hz |
| Довжина кабеля | 1.5 m |
| Колір | сірий |
| Додаткові інформації | Підтримує Super Fast зарядка 2.0 |
| Модель | Forcell F-Energy GaN III VT-49 |
| Код Виробника | (292322 - |
149 / -215

