Techbite SmartBoard 10 II WiFi + Keyboard
- Під замовлення
- Код: 867039
Відправка з 06 травня 2026
-9%




+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | techBite |
|---|---|
| Гарантія | 2 роки в сервісі зовнішньому |
| Ефективність energetyczna Макс. Час праці | 6000 год. |
| Інші Стан | новий |
| Діагональ екрану | 10.1 дюймів |
| Технологія сенсорна | ємнісний |
| Тип матриці | IPS |
| Версія | Wi-Fi |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1200 (WUXGA) пікселів |
| Кількість ядер | 8 шт. |
| Розмір пам'яті RAM | 4 GB |
| Ємність диску SSD | 128 GB |
| Зєднання | Bluetooth 5.0, Wi-Fi 5 (802.11a/b/g/n/ac) |
| камера z заду | 5 Mpix |
| камера z спереду | 2 Mpix |
| Платформа | Android |
| Система операційна | Android 12 |
| Колір | сірий |
| Вага | 415 g |
| Матеріал обудови | metal |
| Аксесуари | клавіатура Англійська |
| Серія | Techbite SmartBoard 10 |
| Модель | Techbite SmartBoard 10 II |
| Виробник Nazwa виробника / importera | techBite mPTech Sp. z o.o. Nowogrodzka 31 00-511 Warszawa польща PL Email: poПотужність@mptech.eu |
| Код Виробника | (TAB000568 - |
599 / 517

