ASUS ROG Zephyrus G14 GA403UM-QS002 - Ryzen 9 270 | 14'' 3K 120Hz | OLED | 32GB | 1TB | noOS | RTX5060
- Під замовлення
- Код: 1000783
Відправка з 03 травня 2026
-9%




+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | Asus |
|---|---|
| Гарантія | 2 роки в сервісі зовнішньому |
| Група продуктів | Ноутбуки з Англійською клавіатурою Asus |
| Різновид ноутбука/span> | для ігор |
| Тип процесора | AMD Ryzen 9 |
| відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Різновид диску | SSD |
| Діагональ екрану | 14 дюймів |
| Система операційна | відсутні системи |
| Модель | ASUS ROG Zephyrus G14 GA403 |
| процесор Серія процесора | AMD Ryzen Серія 200 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 9 270 (4.0 GHz, 5.2 GHz Turbo, 16 MB Cache) |
| Кількість ядер | 8 шт. |
| пам'ять Розмір пам'яті RAM | 32 GB |
| Частота пам'яті RAM | LPDDR5X (7500 MHz) |
| відеокарта Різновид карти графічної | Презентована |
| Інтегрована відеокарта | AMD Radeon 780M |
| Серія карти графічної | RTX з серії 50 |
| пам'ять карти графічної | 8 GB |
| Різновид пам'яті карти графічної | GDDR7 |
| Потужність карти графічної (TGP) | 75 W |
| Макс. Потужність карти графічної (TGP) | 90 W |
| Макс. Тактування ядра | 1687 MHz |
| Технологія карти графічної | DLSS 4, Ray Tracing, Reflex 2, RTX Al |
| диск твердий Кількість дисків | 1 x SSD |
| формат диску | 1 x M.2 |
| Інтерфейс диску | 1 x PCIe |
| Ємність диску SSD | 1000 GB |
| Версія M.2 | PCIe 4.0 |
| Дисплей Роздільна здатність екрану | 2880 x 1800 пікселів |
| Яскравість матриці | 500 ніт |
| покриття матриці | блискуча (відблиску) |
| Тип матриці | OLED |
| Технологія | Матриця z покриттям кольорів 100% DCI-P3, NVIDIA G-SYNC |
| Частота оновлення | 120 Hz |
| Інтерфейс Стандарт інтерфейсу | HDMI, USB 3.2 (2 Gen), USB 4.0 Typ-C, USB Typ-C (z DisplayPort) |
| З'єднання | 1 x HDMI 2.1, 1 x USB 3.2 (2 Gen) Typ-C/ DisplayPort, 1 x USB4 Typ C, 2 x USB 3.2 (2 Gen) |
| Зєднання | Bluetooth 5.4, Wi-Fi 7 |
| Зчитувач карти пам'яті | microSD, UHS-II SD |
| CD-ROM оптичний | відсутні |
| Звук Звук | гніздо audio mini-jack 3,5 mm, stereo |
| Живлення Typ акумулятора | 4-комірковий, літій-іонний |
| Nominalna Потужність znamionowa | 200 W |
| мінімальна Потужність do заряджання (USB) | 45 W |
| Максимальна Потужність do заряджання (USB) | 100 W |
| Ємність акумулятора | 73 Wh |
| Вигляд Колір обудови | темно-сірий |
| підсвічувана клавіатура Англійська | Так |
| Властивості клавіатури | Підсвічування біле |
| Ширина | 311 mm |
| Глибина | 220 mm |
| Висота | 19.9 mm |
| Вага | 1.5 kg |
| Інші характеристики Додаткові funkcjonalności | 3 - вбудовані мікрофони, камера IR FHD |
| Додаткові Дані | мультитач, інтуїтивна сенсорна панель |
| Забезпечення | захист паролем системи BIOS, кришка конфіденційності Камери |
| Серія | ASUS ROG Zephyrus |
| Видання | Windows Coпульт |
| Виробник Nazwa виробника / importera | Asus ASUS COMPUTER GmBH HARKORT STR. 21-23 40880 RATINGEN НІmcy DE Email: https://www.asus.com/support/Product/ContactUs/Services/questionform/?lang=en&utm_Джерело=asus-qr&utm |
| Код Виробника | (90NR0M81-M002N0 - |
8899 / 13335

