GOODRAM IRDM PRO P54S M2 PCIe Gen5 NVMe 4TB
- Під замовлення
- Код: 951006
Відправка з 06 травня 2026
-9%


+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | GoodRAM |
|---|---|
| Гарантія | 5 років в сервісі продавця |
| Група продуктів | диски GoodRAM |
| Різновид диску | внутрішній |
| Typ | SSD |
| Інтерфейс | M.2 |
| Версія M.2 | PCIe 5.0 |
| формат M.2 | 2280 |
| Ємність | 4000 GB |
| Спосіб записування даних | TLC |
| ефективність Швидкість поворотня | не стосується obr./min. |
| Швидкість читання | 12000 MB/s |
| Швидкість запису | 11000 MB/s |
| тривалісьть Надійність MTBF | 1600000 год. |
| TBW | 3000 TB |
| Дані фізичні Колір | чорний |
| Ширина | 22 mm |
| Висота | 3.6 mm |
| Довжина | 80 mm |
| інформації Додаткові Застосовані technologie | NVMe |
| S.M.A.R.T., TRIM | |
| Додаткові інформації | контролер Phison E26 z буферem DRAM |
| Модель | GOODRAM IRDM PRO P54S M2 PCIe Gen5 NVMe |
| Виробник Nazwa виробника / importera | GoodRAM Wilk Elektronik S.A. Łaziska Górne 43-173 Ul. Mikołowska 42 польща PL Email: https://www.goodram.com/en/contact/ |
| Код Виробника | (IRP-SSDPR-P54S-4K0-80 - |
2399 / 1615

