Razer BlackShark V2 X White
- Під замовлення
- Код: 784857
Відправка з 28 квітня 2026
-9%



+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | Razer |
|---|---|
| Гарантія | 2 роки в сервісі зовнішньому |
| Група продуктів | Навушники Razer |
| Призначення | для геймерів |
| Різновид навушників | навушні |
| Зєднання | дротова |
| Інтерфейс відтворення дротового | Jack |
| Роз'єм | 1 x miniJack 3.5 mm |
| Довжина кабелю | 1.3 m |
| Інші характеристики Сумісна | Mac, PC, PlayStation 4 |
| Xbox One | |
| Колір | білий |
| Вага | 240 g |
| Модель | Razer BlackShark V2 X (2020) |
| Живлення Живлення | з пристрою |
| Мікрофон Мікрофон | Так |
| Характеристика | односторонній |
| Діапазон перенесення мікрофону | 100 - 10000 Hz |
| Чутливість мікрофону | -42 dB |
| Звук Діаметр спікера | 50 mm |
| Діапазон перенесення | 12 - 28000 Hz |
| Динаміка колонок | 100 dB |
| Імпеданція колонок | 32 Ohm |
| Регулювання гучності | Так |
| Виробник Nazwa виробника / importera | Razer Razer (Europe) GmbH Alter Teїхweg 25 22081 Hamburg Germany DE Email: Compliance@razer.com |
| Код Виробника | (RZ04-03240700-R3M1 - |
189 / 14

