HyperX Omen 15 - i7-14650HX | 15,3'' 180Hz | 24GB | 1TB | W11H | RTX5060 | Black
- Під замовлення
- Код: 999379
Відправка з 28 квітня 2026
-9%




+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | HyperX |
|---|---|
| Гарантія | 2 роки в сервісі зовнішньому |
| Різновид ноутбука/span> | для ігор |
| Тип процесора | Intel Core i7 |
| відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Різновид диску | SSD |
| Діагональ екрану | 15.3 дюймів |
| Система операційна | Windows 11 Home |
| Модель | HyperX Omen 15 |
| процесор Серія процесора | Intel Core i7-14XXX |
| Модель процесора | Intel Core i7-14650HX (2.2 GHz, 5.2 GHz Turbo, 30 MB Cache) |
| Кількість ядер | 16 шт. |
| пам'ять Розмір пам'яті RAM | 24 GB |
| Частота пам'яті RAM | DDR5 (5600 MHz) |
| відеокарта Різновид карти графічної | Презентована |
| Серія карти графічної | RTX з серії 50 |
| пам'ять карти графічної | 8 GB |
| Різновид пам'яті карти графічної | GDDR7 |
| Технологія карти графічної | DLSS 4, Ray Tracing, Reflex 2, RTX Al |
| диск твердий Кількість дисків | 1 x SSD |
| формат диску | 1 x M.2 |
| Інтерфейс диску | 1 x PCIe |
| Ємність диску SSD | 1000 GB |
| Версія M.2 | PCIe 4.0 |
| Дисплей Роздільна здатність екрану | 2560 x 1600 (WQXGA) пікселів |
| Яскравість матриці | 500 ніт |
| покриття матриці | антиблікова |
| Тип матриці | IPS |
| Технологія | Матриця z покриттям кольорів 100% sRGB |
| Частота оновлення | 180 Hz |
| Час reakcji | 3 ms |
| Інтерфейс Стандарт інтерфейсу | HDMI, RJ45, USB 3.2, USB Typ-C (z DisplayPort) |
| З'єднання | 1 x HDMI 2.1, 1 x USB 3.2 Typ-C (z функція заряджання, DisplayPort), 2 x USB 3.2 |
| Зєднання | Bluetooth 5.4, LAN 1 Gbps, Wi-Fi 6 (802.11a/b/g/n/ac/ax) |
| CD-ROM оптичний | відсутні |
| Звук Звук | DTS:X Ultra, гніздо audio mini-jack 3,5 mm |
| Живлення Typ акумулятора | 4-комірковий, полімеро-літієвий |
| Nominalna Потужність znamionowa | 280 W |
| Ємність акумулятора | 70 Wh |
| Вигляд Колір обудови | чорний |
| Стиль шторки | чорна |
| Колір клавіатури | чорний |
| підсвічувана клавіатура Англійська | Так |
| Властивості клавіатури | 4 - зональний Підсвічування, Anti-Ghosting, підсвічувана RGB, виділена клавіатура Англійська числова |
| Ширина | 343 mm |
| Глибина | 253 mm |
| Висота | 23 mm |
| Інші характеристики Додаткові funkcjonalności | 2 - вбудовані мікрофони, камера FHD |
| Додаткові Дані | мультитач, інтуїтивна сенсорна панель |
| Забезпечення | кришка конфіденційності Камери, Шифрування TPM |
| Серія | HyperX Omen |
| Виробник Nazwa виробника / importera | HyperX HP HP REG 23010, 08028 Barcelona, Spain 08028 Barcelona Hiszpania ES Email: reg@hp.com |
| Код Виробника | (D4JR5EA - |
6666 / 7940

