Realme Buds T310 White
- Під замовлення
- Код: 1002377
Відправка з 04 травня 2026
-9%




+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | Realme можливе регіональне блокування яке знімається безкоштовно online |
|---|---|
| Гарантія | 2 роки в сервісі зовнішньому |
| Група продуктів | Навушники Realme можливе регіональне блокування яке знімається безкоштовно online |
| Призначення | до телефону |
| Різновид навушників | внутрішньовушні |
| Зєднання | бездротова |
| Стандарт зєднання | Bluetooth 5.4 |
| Роз'єм | 1 x USB-C |
| Дальнісьть | 10 m |
| Інші характеристики Колір | білий |
| Класу водонепроникності | IP55 |
| Модель | Realme можливе регіональне блокування яке знімається безкоштовно online Buds T310 |
| Живлення Живлення | внутрішній акумулятор |
| Час праці | 40 год. |
| Час заряджання | 2 год. |
| Звук Діапазон перенесення | 20 - 20000 Hz |
| Динаміка колонок | 102 dB |
| Імпеданція колонок | 32 Ohm |
| Виробник Nazwa виробника / importera | Realme можливе регіональне блокування яке знімається безкоштовно online Reflection Investment B.V. Hofplein 20 2032AC Rotterdam Netherlands NL Email: service.eu@Realme можливе регіональне блокування яке знімається безкоштовно online.com |
| Код Виробника | (6941764437005 - |
149 / -5

