Gembird GaN 4x USB, 100W, LCD, Black
- Під замовлення
- Код: 972776
Відправка з 07 травня 2026
-9%



+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | Gembird |
|---|---|
| Гарантія | 2 роки в сервісі зовнішньому |
| Typ | мережева |
| Призначення | do ноутбука |
| до телефону | |
| Стандарт Quick Charge | 3.0 |
| Підходить до | Apple |
| Power Delivery | Так |
| Стандарт | USB-A, USB-C |
| Інтерфейс | 1 x USB-A, 3 x USB-C |
| кабель в комалекті | НІ |
| Напруга вхідна | 100 - 240 V |
| Напруга вихідне | 20 V Напруга Максимальне |
| Інтенсивність току вихідного | 2.5 A, 3.0 A, 5.0 A |
| Потужність | 100 W Потужність Максимальна |
| Частота | 50 – 60 Hz |
| Забезпечення перед | перегрівом, перенапруга, перезарядкою, коротке замикання |
| Розміри | 85 x 36 x 94 mm |
| Вага | 204 g |
| Колір | чорний |
| Додаткові інформації | Дисплей LCD показує Стан заряджання | Побирає потужності в режимі режим очікування: 83,7% | sprawność при obciążeniu 25%: > 80% | sprawność при obciążeniu 100%: > 87,5% |
| Модель | Gembird TA-UC-PDQC100LCD-01-BK |
| Виробник Nazwa виробника / importera | Gembird Gembird Europe BV 56 Wittevrouwen 1358CD Almere Holandia NL Email: helpdesk@gembird.nl |
| Код Виробника | (TA-UC-PDQC100LCD-01-BK - |
199 / -1170

