ASUS VivoBook 16 M1607GA-MB004W - Ryzen AI 7 445 | 16'' | 16GB | 512GB | W11H | blue
- Під замовлення
- Код: 1000782
Відправка з 03 травня 2026
-9%




+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | Asus |
|---|---|
| Гарантія | 2 роки в сервісі зовнішньому |
| Група продуктів | Ноутбуки з Англійською клавіатурою Asus |
| Різновид ноутбука/span> | для дому |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 |
| відеокарта | AMD Radeon Graphics |
| Різновид диску | SSD |
| Діагональ екрану | 16 дюймів |
| Система операційна | Windows 11 Home |
| Модель | ASUS VivoBook 16 M1607 |
| процесор Серія процесора | AMD Ryzen AI Серія 400 |
| Модель процесора | AMD Ryzen AI 7 445 (3.4 GHz, 4.6 GHz Turbo, 8 MB Cache) |
| Кількість ядер | 6 шт. |
| пам'ять Розмір пам'яті RAM | 16 GB |
| відеокарта Різновид карти графічної | Інтегрована (основна) |
| диск твердий Кількість дисків | 1 x SSD |
| формат диску | 1 x M.2 |
| Інтерфейс диску | 1 x PCIe |
| Ємність диску SSD | 512 GB |
| Версія M.2 | PCIe 4.0 |
| Дисплей Роздільна здатність екрану | 1920 x 1200 (WUXGA) пікселів |
| Яскравість матриці | 300 ніт |
| покриття матриці | антиблікова |
| Тип матриці | IPS-Level |
| Технологія | Матриця z покриттям кольорів 45% NTSC |
| Інтерфейс Стандарт інтерфейсу | HDMI, USB 3.2, USB Typ C |
| З'єднання | 1 x HDMI 2.1, 2 x USB 3.2, 2 x USB 3.2 Typ-C |
| CD-ROM оптичний | відсутні |
| Звук Звук | гніздо audio mini-jack 3,5 mm, stereo |
| Живлення Typ акумулятора | 3-комірковий, літій-іонний |
| Nominalna Потужність znamionowa | 68 W |
| Ємність акумулятора | 42 Wh |
| Вигляд Матеріал обудови | матеріал штучний |
| підсвічувана клавіатура Англійська | Так |
| Властивості клавіатури | виділена клавіатура Англійська числова |
| Ширина | 357 mm |
| Глибина | 250 mm |
| Висота | 17.9 mm |
| Вага | 1.88 kg |
| Інші характеристики Додаткові funkcjonalności | 2 - вбудовані мікрофони, камера IR FHD |
| Додаткові Дані | мультитач, інтуїтивна сенсорна панель |
| Забезпечення | камера do логіну - Windows Hello, захист паролем системи BIOS, кришка конфіденційності Камери, Шифрування TPM |
| Серія | ASUS VivoBook |
| Виробник Nazwa виробника / importera | Asus ASUS COMPUTER GmBH HARKORT STR. 21-23 40880 RATINGEN НІmcy DE Email: https://www.asus.com/support/Product/ContactUs/Services/questionform/?lang=en&utm_Джерело=asus-qr&utm |
| Код Виробника | (90NB16Z1-M000E0 - |
3899 / 5074

