HP Omen MAX 16-ah0999nw - Ultra 9 275HX | 16''-2,5K-240Hz | 32GB | 1TB | Win11Home | RTX5080
- Під замовлення
- Код: 967414
Відправка з 04 травня 2026
-9%




+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | HP |
|---|---|
| Гарантія | 2 роки в сервісі зовнішньому |
| Група продуктів | Ноутбуки з Англійською клавіатурою HP |
| Різновид ноутбука/span> | для ігор |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 9 |
| відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Різновид диску | SSD |
| Діагональ екрану | 16 дюймів |
| Система операційна | Windows 11 Home |
| Модель | HP Omen MAX 16 |
| процесор Серія процесора | Intel Core Ultra 9 (Серія 2) |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 9 275HX (2.7 GHz, 5.4 GHz Turbo, 36 MB Cache) |
| Кількість ядер | 24 шт. |
| пам'ять Розмір пам'яті RAM | 32 GB |
| Частота пам'яті RAM | DDR5 (5600 MHz) |
| відеокарта Різновид карти графічної | Презентована |
| Серія карти графічної | RTX з серії 50 |
| пам'ять карти графічної | 16 GB |
| Різновид пам'яті карти графічної | GDDR7 |
| Макс. Потужність карти графічної (TGP) | 175 W |
| Макс. Тактування ядра | 1500 MHz |
| Технологія карти графічної | DLSS 4, Ray Tracing, Reflex 2, RTX Al |
| диск твердий Кількість дисків | 1 x SSD |
| формат диску | 1 x M.2 |
| Інтерфейс диску | 1 x PCIe |
| Ємність диску SSD | 1000 GB |
| Дисплей Роздільна здатність екрану | 2560 x 1600 (WQXGA) пікселів |
| Яскравість матриці | 500 ніт |
| покриття матриці | антиблікова |
| Тип матриці | IPS |
| Технологія | Матриця z покриттям кольорів 100% sRGB, налаштування блакитного світла |
| Частота оновлення | 240 Hz |
| Інтерфейс Стандарт інтерфейсу | HDMI, RJ45, Thunderbolt 4, USB 3.2 |
| З'єднання | 1 x HDMI 2.1, 2 x Thunderbolt 4, 2 x USB 3.2 |
| Зєднання | Bluetooth 5.4, LAN 2.5 Gbps, Wi-Fi 7 |
| CD-ROM оптичний | відсутні |
| Звук Звук | гніздо audio mini-jack 3,5 mm, stereo |
| Живлення Typ акумулятора | 6-комірковий, літій-іонний |
| Nominalna Потужність znamionowa | 330 W |
| Вигляд Колір обудови | чорний |
| Матеріал обудови | матеріал штучний |
| підсвічувана клавіатура Англійська | Так |
| Властивості клавіатури | підсвічувана RGB |
| Ширина | 357 mm |
| Глибина | 269 mm |
| Висота | 23 mm |
| Вага | 2.68 kg |
| Інші характеристики Додаткові funkcjonalności | 2 - вбудовані мікрофони, камера FHD |
| Додаткові Дані | Можливість швидкого заряджання, мультитач, інтуїтивна сенсорна панель |
| Забезпечення | кришка конфіденційності Камери, Шифрування TPM |
| Серія | HP OMEN |
| Виробник Nazwa виробника / importera | HP HP HP REG 23010, 08028 Barcelona, Spain 08028 Barcelona Hiszpania ES Email: reg@hp.com |
| Код Виробника | (B88D7EA - |
14499 / 20092

