Lenovo ThinkBook 16 G8 - Ultra 7 255H | 16''-WUXGA | 32GB | 1TB | Win11Pro
- Під замовлення
- Код: 988886
Відправка з 26 квітня 2026
-9%




+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | Lenovo |
|---|---|
| Гарантія | 3 роки в сервісі зовнішньому |
| Група продуктів | Ноутбуки з Англійською клавіатурою Lenovo |
| Різновид ноутбука/span> | бізнес |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 7 |
| відеокарта | Intel Arc Graphics |
| Різновид диску | SSD |
| Діагональ екрану | 16 дюймів |
| Система операційна | Windows 11 Pro |
| Модель | Lenovo ThinkBook 16 G8 |
| процесор Серія процесора | Intel Core Ultra 7 (Серія 2) |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 255H (1.5 Ghz, 5.1 GHz Turbo, 24 MB Cache) |
| Кількість ядер | 16 шт. |
| пам'ять Розмір пам'яті RAM | 32 GB |
| Частота пам'яті RAM | DDR5 (5600 MHz) |
| пам'ять RAM розширювальна do | 64 GB |
| відеокарта Різновид карти графічної | Інтегрована (основна) |
| диск твердий Кількість дисків | 1 x SSD |
| формат диску | 1 x M.2 |
| Інтерфейс диску | 1 x PCIe |
| Ємність диску SSD | 1000 GB |
| Версія M.2 | PCIe 4.0 |
| Дисплей Роздільна здатність екрану | 1920 x 1200 (WUXGA) пікселів |
| Яскравість матриці | 300 ніт |
| покриття матриці | антиблікова |
| Тип матриці | IPS |
| Технологія | Матриця z покриттям кольорів 45% NTSC, налаштування блакитного світла |
| Частота оновлення | 60 Hz |
| Інтерфейс Стандарт інтерфейсу | HDMI, Thunderbolt 4, USB 3.2, USB Typ-C (z DisplayPort) |
| З'єднання | 1 x HDMI 2.1, 1 x Thunderbolt 4, 1 x USB 3.2 (2 Gen) Typ-C (z функція заряджання, DisplayPort), 2 x USB 3.2 |
| Зєднання | Bluetooth 5.3, LAN 1 Gbps, Wi-Fi 6E |
| Зчитувач карти пам'яті | SD |
| CD-ROM оптичний | відсутні |
| Звук Звук | гніздо audio mini-jack 3,5 mm, stereo |
| Загальна Потужність вбудованих колонок | 4 W (2 x 2W) |
| Живлення Nominalna Потужність znamionowa | 65 W |
| вилка живлення | вилка USB-C |
| Ємність акумулятора | 45 Wh |
| Вигляд Колір обудови | срібний |
| Матеріал обудови | алюміній, матеріал штучний |
| Колір клавіатури | сірий |
| підсвічувана клавіатура Англійська | Так |
| Властивості клавіатури | виділена клавіатура Англійська числова |
| Ширина | 356 mm |
| Глибина | 253 mm |
| Висота | 17.5 mm |
| Вага | 1.7 kg |
| Інші характеристики Додаткові funkcjonalności | 2 - вбудовані мікрофони, камера IR FHD |
| Додаткові Дані | мультитач, інтуїтивна сенсорна панель |
| Забезпечення | Зчитувач лінії відбитки пальців, гніздо блокади клиноподібний, кришка конфіденційності Камери, Стандарт військовий - MIL-STD-810H, Шифрування TPM 2.0 |
| Серія | Lenovo ThinkBook |
| Виробник Nazwa виробника / importera | Lenovo Lenovo PC HK Limited Landererova 12 811-09 Braтисячіława Słowacja SK Email: https://pcsupport.lenovo.com/contactus |
| Код Виробника | (21SK009RPB - |
5990 / 7612

