Logitech G335 White
- Під замовлення
- Код: 752530
Відправка з 04 травня 2026
-9%


+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | Logitech |
|---|---|
| Гарантія | 2 роки в сервісі зовнішньому |
| Група продуктів | Навушники Logitech |
| Призначення | для геймерів |
| стріму | |
| Різновид навушників | навушні |
| Зєднання | дротова |
| Інтерфейс відтворення дротового | Jack |
| Роз'єм | 1 x miniJack 3.5 mm |
| Інші характеристики Сумісна | Nintendo Switch, PC, PlayStation 4 |
| PlayStation 5 | |
| Xbox One, Xbox Series S | |
| Xbox Series X | |
| Колір | білий |
| Вага | 240 g |
| Додаткові інформації | Мікрофон приглушений через звернення | сертифікат Discord |
| Модель | Logitech G335 |
| Живлення Живлення | з пристрою |
| Мікрофон Мікрофон | Так |
| Діапазон перенесення мікрофону | 100 - 10000 Hz |
| Звук Діаметр спікера | 40 mm |
| Діапазон перенесення | 20 - 20000 Hz |
| Імпеданція колонок | 36 Ohm |
| Регулювання гучності | Так |
| Виробник Nazwa виробника / importera | Logitech Logitech Europe S.A. Catharijnesingel 47 3511GC Utrecht Holandia NL Email: https://support.logi.com |
| Код Виробника | (981-001018 - |
179 / 10

