Hama Charger induction Qi2 Fast Charge 15W, Black
- Під замовлення
- Код: 999386
Відправка з 26 квітня 2026
-9%




+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | Hama |
|---|---|
| Гарантія | 2 роки в сервісі зовнішньому |
| Typ | мережева |
| Призначення | до телефону |
| Підходить до | Apple |
| Живлення | USB |
| Стандарт | індукційна |
| Інтерфейс | індукція (Qi2), MagSafe |
| кабель в комалекті | Так |
| Напруга вхідна | 5 V, 9 V |
| Потужність | 15 W |
| Кількість заряджених пристроїв | 1 шт. |
| Розміри | 60 x 12.05 mm |
| Вага | 88 g |
| Колір | чорний |
| Додаткові інформації | Підтримує Бездротовий Fast Charge |
| Виробник Nazwa виробника / importera | Hama Hama польща Sp. z o.o. Poznańska 5 62-023 Rобидваkowo польща PL Email: office@hama.pl |
| Код Виробника | (002017350000 - |
99 / -432

