Hama Power Pack QI2 10000 mAh Magsafe Black
- Під замовлення
- Код: 1004290
Відправка з 06 травня 2026
-9%




+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | Hama |
|---|---|
| Гарантія | 2 роки в сервісі продавця |
| Група продуктів | Power banks Hama |
| Різновид продукти | PowerBank |
| Стандарт заряджання бездротового | Qi2 |
| Колір | сірий |
| бездротове, дротове | |
| Ємність типова | 10000 mAh |
| Забезпечення перед | перегрівом, перенапруга, перезарядкою, коротке замикання |
| Ширина | 68 mm |
| Висота | 15.8 mm |
| Глибина | 102 mm |
| Вага | 196 g |
| Додаткові інформації Додаткові інформації | Технологія заряджання: Power Delivery 3.0, Бездротовий Fast Charge | Заряджання pass-through |
| Аксесуари в комалекті | кабель USB-C |
| Виробник Nazwa виробника / importera | Hama Hama польща Sp. z o.o. Poznańska 5 62-023 Rобидваkowo польща PL Email: office@hama.pl |
| Код Виробника | (201752 - |
95.92 / -178

