D-link M60 router gamingowy AX 6000 wi-fi 6 -2 pack
- Під замовлення
- Код: 1004102
Відправка з 03 травня 2026
-9%




+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | D-link |
|---|---|
| Гарантія | 2 роки в сервісі зовнішньому |
| Група продуктів | маршрутизаторy D-link |
| застосування | домашній |
| Функції пристрою | маршрутизатор DSL |
| Система mesh | |
| Стандарт | Wi-Fi 6 (802.11a/b/g/n/ac/ax) |
| Режим праці | міст, повторювач, маршрутизатор |
| характеристики підstawowe Функції Smart Home | Так |
| Співпраця z системами | Amazon Echo, Google Home |
| управління | додаток (Android), додаток (iOS), WWW |
| праця бездротова Частота | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Швидкість для 2.4 GHz | 1148 Mbps |
| Швидкість для 5 GHz | 4804 Mbps |
| Шифрування | фільтрація адресів MAC, WPA-Personal, WPA2-Personal, WPA3, WPA3-Personal |
| праця дротова Кількість портів WAN | 1 шт. |
| інтерфейсу WAN | 1 x 2500/2000/1000/100 Mb/s |
| інтерфейсу LAN | RJ45 |
| Кількість портів LAN 10/100/1000 | 4 шт. |
| Вбудований перемикач [switch] | Так |
| З'єднання | 5 x RJ45 |
| Інші характеристики Різновид антени | Вбудована |
| Живлення | Зарядний пристрій AC |
| Розміри | 226.7 x 163.8 x 79.6 mm |
| Вага | 584 g |
| Колір | білий |
| Кількість в комалекті | 2 шт. |
| Модель | D-link M60 |
| Виробник Nazwa виробника / importera | D-link D-Link (польща) Sp. z o.o. ul. Mysikrólika 11a 02-809 Warszawa польща PL Email: pl-info@dlink.com |
| Код Виробника | (M60-2 - |
499 / 1210

