Acer Aspire Go 15 - i5-1334U | 15,3'' | 8GB | 512GB | W11H
- Під замовлення
- Код: 1004820
Відправка з 03 травня 2026
-9%




+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | Acer |
|---|---|
| Гарантія | 2 роки в сервісі продавця |
| Група продуктів | Ноутбуки з Англійською клавіатурою Acer |
| Різновид ноутбука/span> | для дому |
| Тип процесора | Intel Core i5 |
| відеокарта | Intel UHD Graphics |
| Різновид диску | SSD |
| Діагональ екрану | 15.3 дюймів |
| Система операційна | Windows 11 Home |
| Модель | Acer Aspire Go 15 |
| процесор Серія процесора | Intel Core i5-13XXX |
| Модель процесора | Intel Core i5-1334U (3.4 GHz, 4.6 GHz Turbo, 12 MB Cache) |
| Кількість ядер | 10 шт. |
| пам'ять Розмір пам'яті RAM | 8 GB |
| відеокарта Різновид карти графічної | Інтегрована (основна) |
| диск твердий Кількість дисків | 1 x SSD |
| формат диску | 1 x M.2 |
| Інтерфейс диску | 1 x PCIe |
| Ємність диску SSD | 512 GB |
| Дисплей Роздільна здатність екрану | 1920 x 1200 (WUXGA) пікселів |
| покриття матриці | матова (non-відблиску) |
| Частота оновлення | 60 Hz |
| Інтерфейс З'єднання | 1 x HDMI 1.4, 2 x USB 3.2, 2 x USB 3.2 (2 Gen) Typ-C |
| Зєднання | Bluetooth 5.1, LAN 1 Gbps, Wi-Fi 6 (802.11a/b/g/n/ac/ax) |
| CD-ROM оптичний | відсутні |
| Звук Звук | гніздо audio mini-jack 3,5 mm, stereo |
| Живлення Nominalna Потужність znamionowa | 65 W |
| Ємність акумулятора | 53 Wh |
| Інші характеристики Додаткові funkcjonalności | 2 - вбудовані мікрофони, камера HD |
| Додаткові Дані | мультитач, інтуїтивна сенсорна панель |
| Додаткові інформації | Ноутбук змінений через виробника |
| Забезпечення | кришка конфіденційності Камери |
| Серія | Acer Aspire |
| Виробник Nazwa виробника / importera | Acer Acer Italy S.r.l. Viale delle Industrie 1/A 20044 Aresse Włochy IT Email: acer-italy-srl@legalmail.it |
| Код Виробника | (NX.J50AA.003|5M2 - |
2749 / 3608

