Lenovo YOGA Book 9 14 - Ultra 7 255H | 2 x 14''-2,8K-OLED-touch | 32GB | 1TB | EVO | Win11Pro
- Під замовлення
- Код: 967479
Відправка з 04 травня 2026
-9%




+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | Lenovo |
|---|---|
| Гарантія | 2 роки в сервісі зовнішньому |
| Група продуктів | Ноутбуки з Англійською клавіатурою Lenovo |
| Різновид ноутбука/span> | 2w1 |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 7 |
| відеокарта | Intel Arc Graphics |
| Різновид диску | SSD |
| Діагональ екрану | 14 дюймів |
| Система операційна | Windows 11 Pro |
| Модель | Lenovo YOGA Book 9 14 |
| процесор Серія процесора | Intel Core Ultra 7 (Серія 2) |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 255H (1.5 Ghz, 5.1 GHz Turbo, 24 MB Cache) |
| Кількість ядер | 16 шт. |
| пам'ять Розмір пам'яті RAM | 32 GB |
| Частота пам'яті RAM | LPDDR5X (8400 MHz) |
| відеокарта Різновид карти графічної | Інтегрована (основна) |
| диск твердий Кількість дисків | 1 x SSD |
| формат диску | 1 x M.2 |
| Інтерфейс диску | 1 x PCIe |
| Ємність диску SSD | 1000 GB |
| Версія M.2 | PCIe 4.0 |
| Дисплей Роздільна здатність екрану | 2880 x 1800 пікселів |
| покриття матриці | блискуча (відблиску) |
| Тип матриці | OLED |
| Технологія | DisplayHDR, Dolby Vision, Матриця z покриттям кольорів 100% DCI-P3, обслуговування стилуса, покриття стійка na відбитки пальців, налаштування блакитного світла |
| Частота оновлення | 120 Hz |
| Екран сенсорний | Так |
| Діагональ екрану LCD 2 | 14 дюймів |
| Роздільна здатність LCD 2 | 2880 x 1800 пікселів |
| Екран сенсорний 2 | Так |
| Інтерфейс Стандарт інтерфейсу | Thunderbolt 4 |
| З'єднання | 3 x Thunderbolt 4 |
| Зєднання | Bluetooth 5.4, Wi-Fi 7 |
| CD-ROM оптичний | відсутні |
| Звук Звук | Dolby Atmos |
| Живлення Nominalna Потужність znamionowa | 65 W |
| вилка живлення | вилка USB-C |
| Вигляд підсвічувана клавіатура Англійська | Так |
| Ширина | 315 mm |
| Глибина | 209 mm |
| Висота | 15.5 mm |
| Вага | 1.21 kg |
| Інші характеристики Додаткові funkcjonalności | 2 - вбудовані мікрофони, акселерометр, камера 5 Mpix IR, гіроскоп |
| Додаткові Дані | клавіатура Англійська, мишкаka, стилус |
| Забезпечення | камера do логіну - Windows Hello, кришка конфіденційності Камери, Стандарт військовий - MIL-STD-810H, Шифрування TPM 2.0 |
| Серія | Lenovo YOGA |
| Виробник Nazwa виробника / importera | Lenovo Lenovo PC HK Limited Landererova 12 811-09 Braтисячіława Słowacja SK Email: https://pcsupport.lenovo.com/contactus |
| Код Виробника | (83KJ001KPB - |
9999 / 14876

