DELL XPS 14 - Ultra X7 358H | 14'' OLED | touch | 32GB | 2TB | Win11Pro
- Під замовлення
- Код: 1004506
Відправка з 06 травня 2026
-9%




+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | Dell |
|---|---|
| Гарантія | 3 роки в сервісі зовнішньому |
| Група продуктів | Ноутбуки з Англійською клавіатурою Dell |
| Різновид ноутбука/span> | бізнес |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 7 |
| відеокарта | Intel Arc Graphics |
| Різновид диску | SSD |
| Діагональ екрану | 14 дюймів |
| Система операційна | Windows 11 Pro |
| Модель | Dell XPS 14 |
| процесор Серія процесора | Intel Core Ultra 7 (Серія 3) |
| Модель процесора | Intel Core Ultra X7 Процесsor 358H (1.5 GHz, 4.8 GHz Turbo, 18 MB Cache) |
| Кількість ядер | 16 шт. |
| пам'ять Розмір пам'яті RAM | 32 GB |
| відеокарта Різновид карти графічної | Інтегрована (основна) |
| диск твердий Кількість дисків | 1 x SSD |
| формат диску | 1 x M.2 |
| Інтерфейс диску | 1 x PCIe |
| Ємність диску SSD | 2000 GB |
| Дисплей Роздільна здатність екрану | 2880 x 1800 пікселів |
| Яскравість матриці | 400 ніт |
| покриття матриці | блискуча (відблиску) |
| Тип матриці | OLED |
| Частота оновлення | 120 Hz |
| Інтерфейс Стандарт інтерфейсу | Thunderbolt 4 |
| З'єднання | 3 x USB 4.0 Typ-C/Thunderbolt 4 |
| Зєднання | Bluetooth 6.0, Wi-Fi 7 |
| CD-ROM оптичний | відсутні |
| Звук Звук | 4 x динамік, Dolby Atmos, гніздо audio mini-jack 3,5 mm |
| Живлення Typ акумулятора | 3-комірковий |
| Nominalna Потужність znamionowa | 100 W |
| Ємність акумулятора | 70 Wh |
| Вигляд Колір обудови | графітовий |
| Матеріал обудови | алюміній |
| підсвічувана клавіатура Англійська | Так |
| Властивості клавіатури | Підсвічування біле |
| Ширина | 309.5 mm |
| Глибина | 209.7 mm |
| Висота | 14.6 mm |
| Вага | 1.36 kg |
| Інші характеристики Додаткові funkcjonalności | 2 - вбудовані мікрофони, камера 8.0 Mpix |
| Додаткові Дані | мультитач, інтуїтивна сенсорна панель |
| Забезпечення | Зчитувач лінії відбитки пальців, камера do логіну - Windows Hello, Шифрування TPM |
| Серія | Dell XPS |
| Видання | Windows Coпульт |
| Виробник Nazwa виробника / importera | Dell DELL sp. z o.o ul. Inflancka 4A 00-189 Warszawa польща PL Email: https://dell.com |
| Код Виробника | (1426-4350 - |
14690 / 20186

