Xiaomi 33W Nano Power adapter(USB-C) EU (67378)
- Під замовлення
- Код: 991648
Відправка з 26 квітня 2026
-9%
+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | Xiaomi |
|---|---|
| Гарантія | 2 роки в сервісі зовнішньому |
| Typ | мережева |
| Призначення | до телефону |
| Підходить до | Apple |
| Samsung | |
| Power Delivery | Так |
| Стандарт | USB-C |
| Інтерфейс | 1 x USB-C |
| кабель в комалекті | НІ |
| Напруга вхідна | 100 - 240 V |
| Напруга вихідне | 5 V, 9 V, 11 V, 12 V |
| Інтенсивність току вихідного | 1.5 A, 3.0 A |
| Потужність | 33 W |
| Частота | 50 – 60 Hz |
| Розміри | 32.2 × 32.2 × 50.5 mm (без вилкаów) |
| Колір | білий |
| Додаткові інформації | Підтримує протоколи QC, PD i PPS |
| Виробник Nazwa виробника / importera | Xiaomi Xiaomi Technology (польща) Sp. z o.o. ul. прогресу 14B 02-676 Warszawa польща PL Email: service.pl@support.mi.com |
| Код Виробника | (6932554443924 - |
44.9 / -459

