Xiaomi 90W HyperCharge Power adapter(3-Port) EU (67379)
- Під замовлення
- Код: 991651
Відправка з 26 квітня 2026
-9%


+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | Xiaomi |
|---|---|
| Гарантія | 2 роки в сервісі зовнішньому |
| Typ | мережева |
| Призначення | do ноутбука |
| до телефону | |
| Підходить до | Apple |
| Power Delivery | Так |
| Інтерфейс | 1 x USB 3.0, 2 x USB-C |
| кабель в комалекті | НІ |
| Потужність | 90 W |
| Розміри | 55.5 x 74.8 x 30 mm |
| Вага | 132 g |
| Колір | білий |
| Додаткові інформації | Підтримує potokoły: PD (z PPS), QC |
| Виробник Nazwa виробника / importera | Xiaomi Xiaomi Technology (польща) Sp. z o.o. ul. прогресу 14B 02-676 Warszawa польща PL Email: service.pl@support.mi.com |
| Код Виробника | (6932554443931 - |
119 / -223

