DELL 14 - X1P-64-100 | 14'' | 16GB | 1TB | Win11 | Grey
- Під замовлення
- Код: 1006400
Відправка з 03 травня 2026
-9%




+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | Dell |
|---|---|
| Гарантія | 2 роки в сервісі продавця |
| Група продуктів | Ноутбуки з Англійською клавіатурою Dell |
| Різновид ноутбука/span> | для дому |
| Тип процесора | Qualcomm Snapdragon |
| відеокарта | Qualcomm Adreno |
| Різновид диску | SSD |
| Діагональ екрану | 14 дюймів |
| Система операційна | Windows 11 Home |
| процесор Серія процесора | Snapdragon X Plus |
| Модель процесора | X1P-64-100 (3.4 GHz, 42 MB Cache) |
| Кількість ядер | 10 шт. |
| пам'ять Розмір пам'яті RAM | 16 GB |
| відеокарта Різновид карти графічної | Інтегрована (основна) |
| диск твердий Кількість дисків | 1 x SSD |
| формат диску | 1 x M.2 |
| Інтерфейс диску | 1 x PCIe |
| Ємність диску SSD | 1000 GB |
| Дисплей Роздільна здатність екрану | 1920 x 1200 (WUXGA) пікселів |
| Яскравість матриці | 300 ніт |
| покриття матриці | матова (non-відблиску) |
| Тип матриці | WVA |
| Інтерфейс З'єднання | 1 x USB 3.2, 2 x USB 3.2 Typ-C |
| Зєднання | Bluetooth 5.4, Wi-Fi 7 |
| Зчитувач карти пам'яті | microSD |
| CD-ROM оптичний | відсутні |
| Звук Звук | гніздо audio mini-jack 3,5 mm, stereo |
| Живлення Nominalna Потужність znamionowa | 65 W |
| вилка живлення | вилка USB-C |
| Ємність акумулятора | 4623 mAh |
| Вигляд Колір обудови | сірий |
| Стиль шторки | сіра |
| Колір навколо клавіатури | чорний |
| підсвічувана клавіатура Англійська | Так |
| Властивості клавіатури | Підсвічування біле |
| Ширина | 314 mm |
| Глибина | 223 mm |
| Висота | 17.9 mm |
| Вага | 1.54 kg |
| Інші характеристики Додаткові funkcjonalności | 2 - вбудовані мікрофони, камера IR FHD |
| Додаткові Дані | мультитач, інтуїтивна сенсорна панель |
| Забезпечення | камера do логіну - Windows Hello, кришка конфіденційності Камери, Шифрування TPM 2.0 |
| Серія | Dell 14 |
| Стан | відновлений |
| Виробник Nazwa виробника / importera | Dell DELL sp. z o.o ul. Inflancka 4A 00-189 Warszawa польща PL Email: https://dell.com |
| Код Виробника | (I14-5441421001602SA - |
2499 / 3485

