HP EliteBook X G1i AI 14 - Ultra 7 268V | 14''-WUXGA | 32GB | 2TB | Win11Pro | 5G | silver
- Під замовлення
- Код: 1006961
Відправка з 29 квітня 2026
-9%




+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | HP |
|---|---|
| Гарантія | 3 роки в сервісі продавця |
| Група продуктів | Ноутбуки з Англійською клавіатурою HP |
| Різновид ноутбука/span> | бізнес |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 7 |
| відеокарта | Intel Arc Graphics |
| Різновид диску | SSD |
| Діагональ екрану | 14 дюймів |
| Система операційна | Windows 11 Pro |
| Модель | HP EliteBook X G1i AI |
| процесор Серія процесора | Intel Core Ultra 7 (Серія 2) |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 268V (2.2 GHz, 5.0 GHz Turbo, 12 MB Cache) |
| Кількість ядер | 8 шт. |
| пам'ять Розмір пам'яті RAM | 32 GB |
| Частота пам'яті RAM | LPDDR5X (8533 MHz) |
| відеокарта Різновид карти графічної | Інтегрована (основна) |
| диск твердий Кількість дисків | 1 x SSD |
| формат диску | 1 x M.2 |
| Інтерфейс диску | 1 x PCIe |
| Ємність диску SSD | 2000 GB |
| Дисплей Роздільна здатність екрану | 1920 x 1200 (WUXGA) пікселів |
| Яскравість матриці | 800 ніт |
| покриття матриці | антиблікова |
| Тип матриці | IPS |
| Технологія | Матриця z покриттям кольорів 100% sRGB |
| Інтерфейс Стандарт інтерфейсу | HDMI, USB Typ-C (z DisplayPort) |
| З'єднання | 1 x HDMI 2.1, 1 x USB 3.2, 1 x USB 3.2 Typ-C (z функція заряджання, DisplayPort), 2 x USB 4.0 Typ-C/Thunderbolt 4 (z функція заряджання) |
| Зєднання | Bluetooth 5.4, Wi-Fi 7 |
| Вбудований модем | 5G |
| CD-ROM оптичний | відсутні |
| Звук Звук | гніздо audio mini-jack 3,5 mm, stereo |
| Живлення Typ акумулятора | 6-комірковий, літій-іонний |
| Nominalna Потужність znamionowa | 65 W |
| вилка живлення | вилка USB-C |
| Ємність акумулятора | 68 Wh |
| Вигляд Колір обудови | срібний |
| підсвічувана клавіатура Англійська | Так |
| Властивості клавіатури | стійка na розливання плину, Підсвічування біле |
| Ширина | 313.9 mm |
| Глибина | 219.9 mm |
| Висота | 10.5 mm |
| Вага | 1.18 kg |
| Інші характеристики Додаткові funkcjonalności | 2 - вбудовані мікрофони, датчик Холла, датчик кольорів, датчик температури IR, камера 5 Mpix IR, гіроскоп |
| Додаткові Дані | мультитач, інтуїтивна сенсорна панель |
| Забезпечення | Зчитувач лінії відбитки пальців, кришка конфіденційності Камери, Шифрування TPM 2.0 |
| Серія | HP EliteBook |
| Видання | Ноутбук z технологія Al |
| Виробник Nazwa виробника / importera | HP HP Inc. HP REG 23010 08028 Barcelona Hiszpania ES Email: reg@hp.com |
| Код Виробника | (B9ZY3ET|20M2 - |
14790 / 20247

