Turtle Beach Recon Xbox Series X/S Arctic Camo
- Під замовлення
- Код: 789565
Відправка з 26 травня 2026
-9%




+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | Turtle Beach |
|---|---|
| Гарантія | 2 роки в сервісі зовнішньому |
| Різновид продукти | pad |
| Зєднання | дротова |
| Роз'єм | 1 x miniJack 3.5 mm, 1 x USB-C |
| Платформа система | Microsoft Xbox One |
| Microsoft Xbox Series S | |
| Microsoft Xbox Series X | |
| PC (Windows) | |
| Довжина кабелю | 3 m |
| Колір | сірий |
| Розміри | 18 x 18.3 x 7.3 cm |
| Вага | 300 g |
| Аксесуари | кабель USB-C / USB-A (3 m) | наклейка |
| Модель | Turtle Beach Recon Xbox Series X/S |
| Код Виробника | (TBS-0707-02 - |
279 / -148

