Keychron K2 V3 QMK Wireless Mechanical Keychron Super Brown
- Під замовлення
- Код: 1004404
Відправка з 03 травня 2026
-9%
+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | Keychron |
|---|---|
| Гарантія | 2 роки в сервісі продавця |
| Призначення | для геймерів |
| Typ клавіатури | традиційна |
| Зєднання | бездротова |
| дротова | |
| Зєднання бездротове | Bluetooth |
| Інтерфейс | USB-C |
| Колір | чорний |
| Typ клавіші | механічне |
| Різновид перемикачів | Keychron Super Brown |
| Макет клавіші | англійська (US INTL ANSI) |
| Різновид клавіші Системаowych | Windows/Mac |
| розмір | 75% |
| Клавіші числове | НІ |
| Підсвічування | Так |
| Живлення | Вбудований акумулятор |
| Версія | бездротова |
| характеристики підstawowe Різновид | клавіатура Англійська |
| програмне забезпечення | Keychron Launcher |
| Вигляд i обудова Кількість клавіші | 84 шт. |
| Максимальна Кількість кліків | 50 mln |
| обмін перемикачів Hot-Swap | Так |
| Максимальний polling rate | 1000 Hz (Режим диригентodowy) |
| Клавіші мультимедійне | Так |
| колесо прокручування | НІ |
| сенсорна панель | НІ |
| Кольори підсвічування | RGB |
| Ємність акумулятора | 4000 mAh |
| Довжина кабелю | 1.2 m |
| Ширина | 37.32 cm |
| Глибина | 12.62 cm |
| Висота | 3.172 cm |
| Вага | 813 g |
| Додаткові інформації Інші характеристики | фабрично nasmarowane switche Стабілізатор montowany na płycie Матеріал ramy: ABS+алюміній Матеріал запису: алюміній Матеріал Keycapów: Double-shot PBT Кут pisania: 5º, 9º i 13º |
| Додаткові Обладнання | ключ шестигранний ключ, інструмент do самdzielnej wymiany switchy i клавіші, кабель USB-C/USB-A, шуруповерт |
| Модель | Keychron K2 V3 |
| Код Виробника | (K2X-J3 - |
380.4 / 837

