ASUS ExpertBook P1503CVA-S71231 - i5-13420H | 15,6'' | 16GB | 512GB | NoOS
- Під замовлення
- Код: 996740
Відправка з 28 квітня 2026
-9%




+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | Asus |
|---|---|
| Гарантія | 3 роки в сервісі зовнішньому |
| Група продуктів | Ноутбуки з Англійською клавіатурою Asus |
| Різновид ноутбука/span> | бізнес |
| Тип процесора | Intel Core i5 |
| відеокарта | Intel UHD Graphics |
| Різновид диску | SSD |
| Діагональ екрану | 15.6 дюймів |
| Система операційна | відсутні системи |
| Модель | Asus ExpertBook P1503 |
| процесор Серія процесора | Intel Core i5-13XXX |
| Модель процесора | Intel Core i5-13420H (3.4 GHz, 4.6 GHz Turbo, 12 MB Cache) |
| Кількість ядер | 8 шт. |
| пам'ять Розмір пам'яті RAM | 16 GB |
| пам'ять RAM розширювальна do | 64 GB |
| відеокарта Різновид карти графічної | Інтегрована (основна) |
| диск твердий Кількість дисків | 1 x SSD |
| формат диску | 1 x M.2 |
| Інтерфейс диску | 1 x PCIe |
| Ємність диску SSD | 512 GB |
| Версія M.2 | PCIe 4.0 |
| Дисплей Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 (Full HD) пікселів |
| Яскравість матриці | 300 ніт |
| покриття матриці | антиблікова |
| Тип матриці | Wide View |
| Технологія | Матриця z покриттям кольорів 45% NTSC |
| Інтерфейс Стандарт інтерфейсу | HDMI, RJ45, USB 3.2, USB Typ-C (z DisplayPort) |
| З'єднання | 1 x HDMI 1.4, 2 x USB 3.2, 2 x USB 3.2 (2 Gen) Typ-C (z функція заряджання, DisplayPort) |
| Зєднання | Bluetooth 5.2, LAN 1 Gbps, Wi-Fi 6 (802.11a/b/g/n/ac/ax) |
| CD-ROM оптичний | відсутні |
| Звук Звук | гніздо audio mini-jack 3,5 mm, stereo |
| Живлення Typ акумулятора | 3-комірковий, літій-іонний |
| Nominalna Потужність znamionowa | 65 W |
| вилка живлення | вилка USB-C |
| Вигляд Властивості клавіатури | стійка na розливання плину, виділена клавіатура Англійська числова |
| Ширина | 359 mm |
| Глибина | 232 mm |
| Висота | 19.9 mm |
| Вага | 1.61 kg |
| Інші характеристики Додаткові funkcjonalności | 2 - вбудовані мікрофони, камера HD |
| Додаткові Дані | мультитач, інтуїтивна сенсорна панель |
| Забезпечення | Зчитувач лінії відбитки пальців, гніздо блокади клиноподібний, захист паролем системи BIOS, кришка конфіденційності Камери, Стандарт військовий - MIL-STD-810H, Шифрування TPM 2.0 |
| Серія | ASUS ExpertBook |
| Виробник Nazwa виробника / importera | Asus ASUS COMPUTER GmBH HARKORT STR. 21-23 40880 RATINGEN НІmcy DE Email: https://www.asus.com/support/Product/ContactUs/Services/questionform/?lang=en&utm_Джерело=asus-qr&utm |
| Код Виробника | (90NX0881-M01WC0 - |
2399 / 3436

