Keychron BM22-A9 PAW3212 Black
- Під замовлення
- Код: 1006505
Відправка з 06 травня 2026
-9%
+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | Keychron |
|---|---|
| Гарантія | 2 роки в сервісі продавця |
| Різновид продукти | мишка універсальна |
| Призначення | до офісу |
| Різновид Сенсорa | оптичний |
| Колір | чорний |
| Зєднання | бездротова |
| дротова | |
| Зєднання бездротове | Bluetooth |
| хвилі радіо | |
| Інтерфейс | USB (приймач), USB-C |
| профіль | правою рукою |
| Зєднання i З'єднання зона прийому хвиль | 2.4 GHz |
| Дальнісьть | 10 m |
| Вигляд i обудова Налаштування кнопок | Так |
| Максимальна Кількість кліків | 20 mln |
| колесо прокручування | 1 шт. |
| Вага | 76 g |
| Довжина | 11.063 cm |
| Ширина | 6.228 cm |
| Висота | 3.886 cm |
| Сенсор Сенсор | PAW3212 |
| мінімальна Роздільна здатність праці | 100 dpi |
| Максимальна Роздільна здатність праці | 2400 dpi |
| Швидкість стеження | 30 IPS |
| Максимальне прискорення | 10 G |
| Максимальний polling rate | 1000 Hz |
| Інші Живлення | Вбудований акумулятор |
| Ємність акумулятора | 450 mAh |
| Час праці від акумулятора | 100 год. (Bluetooth mode) |
| Застосовані technologie | кнопки Huano Micro Switch |
| програмне забезпечення | Keychron Launcher |
| Додаткові Обладнання | адаптер (USB-A > USB-C), інструкція, приймач, кабель USB-C/USB-C |
| Код Виробника | (BM22-A9 - |
99 / -229

