HyperX Cloud Earbuds II Black
- Під замовлення
- Код: 870771
Відправка з 04 травня 2026
-9%




+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | HyperX |
|---|---|
| Гарантія | 2 роки в сервісі зовнішньому |
| Група продуктів | Навушники HyperX |
| Призначення | для геймерів |
| до телефону | |
| Різновид навушників | внутрішньовушні |
| Зєднання | дротова |
| Інтерфейс відтворення дротового | Jack |
| Роз'єм | 1 x miniJack 3.5 mm |
| Довжина кабелю | 1.2 m |
| Інші характеристики Колір | чорний |
| Додаткові Обладнання | чехол, устілки |
| Модель | HyperX Cloud Earbuds II |
| Серія | HyperX Cloud |
| Живлення Живлення | з пристрою |
| Мікрофон Мікрофон | Так |
| Характеристика | багато спрямована |
| налаштування шумів мікрофону | Так |
| Чутливість мікрофону | -42 dB |
| Звук Діаметр спікера | 14 mm |
| Діапазон перенесення | 20 - 20000 Hz |
| Динаміка колонок | 105 dB |
| Виробник Nazwa виробника / importera | HyperX HP HP REG 23010, 08028 Barcelona, Spain 08028 Barcelona Hiszpania ES Email: reg@hp.com |
| Код Виробника | (70N24AA - |
119 / -19

