Dell Pro Max 16 Premium MA16250 - Ultra 9 285H | 16'' | 64GB | 1TB | Win11Pro | RTX PRO 2000
- Під замовлення
- Код: 984721
Відправка з 01 травня 2026
-9%




+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | Dell |
|---|---|
| Гарантія | 3 роки в сервісі зовнішньому |
| Група продуктів | Ноутбуки з Англійською клавіатурою Dell |
| Різновид ноутбука/span> | станція робоча |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 9 |
| відеокарта | Nvidia GeForce RTX PRO 2000 |
| Різновид диску | SSD |
| Діагональ екрану | 16 дюймів |
| Система операційна | Windows 11 Pro |
| Модель | Dell Pro Max 16 Premium |
| процесор Серія процесора | Intel Core Ultra 9 (Серія 2) |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 9 285H (2.7 GHz, 5.4 GHz Turbo, 24 MB Cache) |
| Кількість ядер | 16 шт. |
| пам'ять Розмір пам'яті RAM | 64 GB |
| Частота пам'яті RAM | LPDDR5X (8400 MHz) |
| пам'ять RAM розширювальна do | 32 GB |
| відеокарта Різновид карти графічної | Презентована |
| Інтегрована відеокарта | Intel Arc Graphics |
| пам'ять карти графічної | 8 GB |
| Різновид пам'яті карти графічної | GDDR7 |
| диск твердий Кількість дисків | 1 x SSD |
| формат диску | 1 x M.2 |
| Інтерфейс диску | 1 x PCIe |
| Ємність диску SSD | 1000 GB |
| Версія M.2 | PCIe 4.0 |
| Дисплей Роздільна здатність екрану | 1920 x 1200 (WUXGA) пікселів |
| Яскравість матриці | 500 ніт |
| покриття матриці | антиблікова |
| Тип матриці | WVA |
| Технологія | Матриця z покриттям кольорів 100% DCI-P3 |
| Частота оновлення | 120 Hz |
| Час reakcji | 35 ms |
| Інтерфейс Стандарт інтерфейсу | HDMI, Thunderbolt 4, Thunderbolt 5 |
| З'єднання | 1 x HDMI 2.1, 1 x Thunderbolt 4, 2 x Thunderbolt 5 |
| Зєднання | Bluetooth, Wi-Fi 7 |
| Зчитувач карти пам'яті | SD, SDHC, SDXC |
| CD-ROM оптичний | відсутні |
| Звук Звук | Dolby Atmos, гніздо audio mini-jack 3,5 mm |
| Живлення Typ акумулятора | 6-комірковий, літій-іонний |
| Nominalna Потужність znamionowa | 165 W |
| Ємність акумулятора | 96 Wh |
| Вигляд Колір обудови | чорний |
| Стиль шторки | чорна |
| Колір клавіатури | чорний |
| підсвічувана клавіатура Англійська | Так |
| Властивості клавіатури | стійка na розливання плину |
| Ширина | 353.8 mm |
| Глибина | 240.3 mm |
| Висота | 20.8 mm |
| Вага | 2.19 kg |
| Інші характеристики Додаткові funkcjonalności | акселерометр, датчик Холла, датчик освітлення, камера 8 Mpix IR, Вбудований Мікрофон |
| Додаткові Дані | мультитач, інтуїтивна сенсорна панель |
| Забезпечення | Зчитувач лінії відбитки пальців, гніздо блокади клиноподібний, кришка конфіденційності Камери, Шифрування TPM 2.0 |
| Серія | Dell Pro |
| Виробник Nazwa виробника / importera | Dell DELL sp. z o.o ul. Inflancka 4A 00-189 Warszawa польща PL Email: https://dell.com |
| Код Виробника | (BTO105_MA16250_EMEA - |
22090 / 26866

