MSI Prestige 16 AI+ C3MG-069PL - Ultra 7 355 | 16'''' OLED | 32GB | 1TB | W11P | Golden
- Під замовлення
- Код: 999528
Відправка з 28 квітня 2026
-9%



+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | MSI |
|---|---|
| Гарантія | 2 роки в сервісі зовнішньому |
| Група продуктів | Ноутбуки з Англійською клавіатурою MSI |
| Різновид ноутбука/span> | для дому |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 7 |
| відеокарта | Intel Arc Graphics |
| Різновид диску | SSD |
| Діагональ екрану | 16 дюймів |
| Система операційна | Windows 11 Pro |
| Модель | MSI Prestige 16 AI+ C3MG |
| процесор Серія процесора | Intel Core Ultra 7 (Серія 3) |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 355 (1.7 GHz, 4.7 GHz Turbo, 12 MB Cache) |
| Кількість ядер | 8 шт. |
| пам'ять Розмір пам'яті RAM | 32 GB |
| відеокарта Різновид карти графічної | Інтегрована (основна) |
| диск твердий Кількість дисків | 1 x SSD |
| формат диску | 1 x M.2 |
| Інтерфейс диску | 1 x PCIe |
| Ємність диску SSD | 1000 GB |
| Версія M.2 | PCIe 4.0 |
| Дисплей Роздільна здатність екрану | 2880 x 1800 пікселів |
| покриття матриці | блискуча (відблиску) |
| Тип матриці | OLED |
| Технологія | DisplayHDR, налаштування блакитного світла |
| Частота оновлення | 120 Hz |
| Інтерфейс Стандарт інтерфейсу | HDMI, Thunderbolt 4, USB 3.2 (2 Gen) |
| З'єднання | 1 x HDMI 2.1, 2 x Thunderbolt 4, 2 x USB 3.2 (2 Gen) |
| Зєднання | Bluetooth 6.0, Wi-Fi 7 |
| CD-ROM оптичний | відсутні |
| Звук Звук | гніздо audio mini-jack 3,5 mm, stereo |
| Живлення Typ акумулятора | 4-комірковий |
| Ємність акумулятора | 81 Wh |
| Вигляд Колір обудови | золотий |
| Стиль шторки | золота |
| Колір клавіатури | чорний |
| підсвічувана клавіатура Англійська | Так |
| Властивості клавіатури | Підсвічування біле |
| Ширина | 357.7 mm |
| Глибина | 254.3 mm |
| Висота | 11.9 mm (13.9 mm зад) |
| Вага | 1.59 kg |
| Інші характеристики Додаткові funkcjonalności | 3 - вбудовані мікрофони, датчик освітлення, камера IR FHD |
| Додаткові Дані | мультитач, інтуїтивна сенсорна панель |
| Забезпечення | Зчитувач лінії відбитки пальців, кришка конфіденційності Камери, Шифрування TPM 2.0 |
| Серія | MSI Prestige |
| Видання | Windows Coпульт |
| Виробник Nazwa виробника / importera | MSI MSI Computer Europe BV EScience Park Eindhoven 5706 5692 ER Son Eindhoven Holandia NL Email: GPSR@msi.com |
| Код Виробника | (C3MG-069PL - |
6499 / 7858

