Baseus EnerCore CJ11 67W z dwoma portami USB-C i ze zwijanym Cable USB-C - Black
- Під замовлення
- Код: 1010333
Відправка з 04 травня 2026
-9%


+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | Baseus |
|---|---|
| Гарантія | 2 роки в сервісі зовнішньому |
| Typ | мережева |
| Призначення | do ноутбука |
| до телефону | |
| Живлення | мережеві |
| Стандарт | USB-C |
| Інтерфейс | 1 x кабель USB-C, 2 x USB-C |
| кабель в комалекті | Так (інтегрований) |
| Напруга вхідна | 110 V / 230 V |
| Напруга вихідне | 5V, 9V, 12V, 15V, 20V |
| Інтенсивність току вихідного | 3.0 A, 3.35 A |
| Потужність | 67 W |
| Кількість заряджених пристроїв | 3 шт. |
| Довжина кабеля | 0.8 m |
| Розміри | 70 x 58 x 37 mm |
| Вага | 170 g |
| Колір | чорний |
| Додаткові інформації | вихідUSB-C1/C2/C3: 5V/3.0A, 9V/3.0A, 12V/3.0A, 15V/3.0A, 20V/3.35A (max 67 W) |
| Модель | Baseus EnerCore CJ11 |
| Виробник Nazwa виробника / importera | Baseus Apex CE Specialists GmbH Grafenberger Allee 277 40237 Düsseldorf НІmcy DE Email: Info@apex-ce.de |
| Код Виробника | (6932172696498 - |
149 / -215

