Baseus Enjoyment Max 90W 2x USB-C + Cable USB-C i Lightning – Black
- Під замовлення
- Код: 1010327
Відправка з 28 квітня 2026
-9%




+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | Baseus |
|---|---|
| Гарантія | 2 роки в сервісі зовнішньому |
| Typ | автомобільний |
| Призначення | до телефону |
| Підходить до | Apple |
| Huawei, Samsung | |
| Живлення | 12 V - гніздо прикурювача автомобільної, 24 V - гніздо прикурювача автомобільної |
| Power Delivery | Так |
| Стандарт | Lightning, USB-A, USB-C |
| Інтерфейс | 1 x кабель Lightning, 1 x кабель USB-C, 1 x USB-A, 1 x USB-C |
| кабель в комалекті | Так (інтегрований) |
| Напруга вхідна | 12 V, 24 V |
| Напруга вихідне | 5V, 9V, 10V, 12V, 15V, 20V |
| Інтенсивність току вихідного | 1.5 A, 2.0 A, 2.25 A, 2.5 A, 3.0 A |
| Потужність | 90 W |
| Кількість заряджених пристроїв | 4 шт. |
| Забезпечення перед | глибоким розрядженням, перевантаженням, перегрівом, перенапруга, перезарядкою, коротке замикання |
| Довжина кабеля | 0.8 m |
| Колір | чорний |
| Додаткові інформації | вихід:USB-C (port): 5V/3A, 9V/3A, 12V/2,5A (30 W max)USB-A (port): 5V/3A, 9V/3A, 10V/2,25A, 12V/2,5A (30 W max)USB-C (кабель): 5V/3A, 9V/3A, 12V/2,5A, 15V/2A, 20V/1,5A (30 W max)Lightning (кабель): 5V/3A, 9V/3A, 12V/,5A (30 W max)Підтримує: PD, QC, SCP, AFC |
| Версія | z кабельом USB-C/Lightning |
| Модель | Baseus Enjoyment Max |
| Виробник Nazwa виробника / importera | Baseus Apex CE Specialists GmbH Grafenberger Allee 277 40237 Düsseldorf НІmcy DE Email: Info@apex-ce.de |
| Код Виробника | (6932172682583 - |
159 / -211

