70mai A510 set + karta Lexar 128GB
- Під замовлення
- Код: 1008491
Відправка з 30 квітня 2026
-9%




+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | 70mai |
|---|---|
| Гарантія | 2 роки в сервісі продавця |
| Група продуктів | Відеореєстратори 70mai |
| Різновид матриці | Sony STARVIS 2 IMX675 |
| Діафрагма | f1.8 |
| Якість запису відео | 2.5K |
| Кількість fps для розширення | 2592 x 1944 @30fps |
| Роздільна здатність поideo | 1920 x 1080 (FullHD), 2560 x 1440, 2592 x 1944 |
| Nightshot | Так |
| Накопичувач | карта пам'яті micro SD |
| Макс. Ємність карти пам'яті | 256 GB |
| камера задня | Так |
| Дисплей LCD | Так (IPS) |
| Діагональ екрану LCD | 2 дюймів |
| Кут огляду | 140 ° |
| Ємність акумулятора | 500 mAh |
| Вбудований модуль GPS | Так |
| акселерометр | Так |
| Аксесуари | камера 70mai A510 камера задня RC12 карта Lexar Blue Plus MicroSD 128 GB Зарядний пристрій автомобільний кабель живлення кронштейн монтажний наклейка електростатична стрічка двостороння інструмент do прогину ущільнень інструкція обслуговування w мови польським |
| Додаткові інформації | HDR функція Picture-in-Picture Запис прискорений запис (time-Лапсе) Запис w петлі додаток 70mai z nakładką AR (iOS i Android) |
| Код Виробника | (5904463687691 - |
719 / 672

