ICY BOX USB4 gen 3x2 dla M.2 NVMe 40 Gbit/s
- Під замовлення
- Код: 1009008
Відправка з 05 травня 2026
-9%
+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | ICY Box |
|---|---|
| Гарантія | 2 роки в сервісі продавця |
| Різновид | обудова do дисків твердийch |
| Підтримувані пристрою | диски тверде |
| Інтерфейс пристроїв | M.2 NVMe (2230, 2242, 2260, 2280) |
| Інтерфейс обудови | USB-C 4 |
| Макс. передача | 40000 Mbps |
| Проводи w комплекті | USB-C / USB-C 0.2 m |
| Матеріал виконання | алюміній |
| Підтримувані системи операційні | Mac OS, Windows |
| Розміри | 121 x 72 x 23 mm |
| Вага | 262 g |
| Колір | чорний |
| Додаткові інформації | Підтримує Plug & Play |
| Код Виробника | (IB-1920M-C42 - |
259 / -56

