DELL Alienware 18 Area-51 - Ultra 9 275HX | 18'' | 64GB | 2TB | Win11Pro | RTX 5080
- Під замовлення
- Код: 1011371
Відправка з 27 квітня 2026
-9%




+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | Dell |
|---|---|
| Гарантія | 2 роки в сервісі продавця |
| Група продуктів | Ноутбуки з Англійською клавіатурою Dell |
| Різновид ноутбука/span> | для ігор |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 9 |
| відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Різновид диску | SSD |
| Діагональ екрану | 18 дюймів |
| Система операційна | Windows 11 Pro |
| Модель | DELL Alienware 18 Area-51 AA18250 |
| процесор Серія процесора | Intel Core Ultra 9 (Серія 2) |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 9 275HX (2.7 GHz, 5.4 GHz Turbo, 36 MB Cache) |
| Кількість ядер | 24 шт. |
| пам'ять Розмір пам'яті RAM | 64 GB |
| Частота пам'яті RAM | DDR5 (6400 MHz) |
| пам'ять RAM розширювальна do | 64 GB |
| відеокарта Різновид карти графічної | Презентована |
| Серія карти графічної | RTX з серії 50 |
| пам'ять карти графічної | 16 GB |
| Різновид пам'яті карти графічної | GDDR7 |
| Технологія карти графічної | DLSS 4, Ray Tracing, Reflex 2, RTX Al |
| диск твердий Кількість дисків | 1 x SSD |
| формат диску | 1 x M.2 |
| Інтерфейс диску | 1 x PCIe |
| Ємність диску SSD | 2000 GB |
| Версія M.2 | PCIe 4.0 |
| Дисплей Роздільна здатність екрану | 2560 x 1600 (WQXGA) пікселів |
| Яскравість матриці | 500 ніт |
| покриття матриці | матова (non-відблиску) |
| Технологія | Матриця z покриттям кольорів 100% DCI-P3, NVIDIA G-SYNC |
| Частота оновлення | 300 Hz |
| Час reakcji | 3 ms |
| Інтерфейс Стандарт інтерфейсу | HDMI, RJ45, Thunderbolt 5, USB 3.2 |
| З'єднання | 1 x HDMI 2.1, 2 x Thunderbolt 5, 3 x USB 3.2 |
| Зєднання | Bluetooth 5.4, LAN 1 Gbps, Wi-Fi 7 |
| Зчитувач карти пам'яті | SD |
| CD-ROM оптичний | відсутні |
| Звук Звук | гніздо audio mini-jack 3,5 mm, stereo |
| Живлення Typ акумулятора | 6-комірковий |
| Вигляд Колір клавіатури | чорний |
| підсвічувана клавіатура Англійська | Так |
| Властивості клавіатури | підсвічувана RGB, виділена клавіатура Англійська числова |
| Ширина | 410 mm |
| Глибина | 320 mm |
| Висота | 24.7 mm |
| Вага | 4.3 kg |
| Інші характеристики Додаткові funkcjonalności | 2 - вбудовані мікрофони, камера IR FHD, підсвічене елементи обудови |
| Додаткові Дані | мультитач, інтуїтивна сенсорна панель |
| Додаткові інформації | Ноутбук змінений через виробника |
| Забезпечення | камера do логіну - Windows Hello, кришка конфіденційності Камери, Шифрування TPM |
| Серія | Dell Alienware |
| Виробник Nazwa виробника / importera | Dell DELL sp. z o.o ul. Inflancka 4A 00-189 Warszawa польща PL Email: https://dell.com |
| Код Виробника | (AA18-8014|20M2W11P - |
26090 / 29819

