NTT Book B14IP – i5‑1235U | 14'' | 8GB | 256GB | W11H
- Під замовлення
- Код: 1010760
Відправка з 30 квітня 2026
-9%




+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | NTT |
|---|---|
| Гарантія | 2 роки в сервісі зовнішньому |
| Різновид ноутбука/span> | бізнес |
| для дому | |
| Тип процесора | Intel Core i5 |
| відеокарта | Intel Iris Xe Graphics |
| Різновид диску | SSD |
| Діагональ екрану | 14 дюймів |
| Система операційна | Windows 11 Home |
| Модель | NTT Book B14 |
| процесор Серія процесора | Intel Core i5-12XXX |
| Модель процесора | Intel Core i5-1235U (1,3 GHz, 4.4 GHz Turbo, 12 MB Cache) |
| Кількість ядер | 10 шт. |
| пам'ять Розмір пам'яті RAM | 8 GB |
| пам'ять RAM розширювальна do | 32 GB |
| відеокарта Різновид карти графічної | Інтегрована (основна) |
| диск твердий Кількість дисків | 1 x SSD |
| формат диску | 1 x M.2 |
| Інтерфейс диску | 1 x PCIe |
| Ємність диску SSD | 256 GB |
| Дисплей Роздільна здатність екрану | 1920 x 1200 (WUXGA) пікселів |
| покриття матриці | матова (non-відблиску) |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення | 60 Hz |
| Інтерфейс Стандарт інтерфейсу | HDMI, RJ45, Thunderbolt 4, USB 3.2 |
| З'єднання | 1 x HDMI 1.4, 1 x Thunderbolt 4, 1 x USB Typ-C, 2 x USB 3.2 |
| Зєднання | Bluetooth 5.1, LAN 1 Gbps, Wi-Fi 5 (802.11a/b/g/n/ac) |
| Зчитувач карти пам'яті | microSD |
| CD-ROM оптичний | відсутні |
| Звук Звук | гніздо audio mini-jack 3,5 mm, stereo |
| Живлення Typ акумулятора | літій-іонний |
| Ємність акумулятора | 58 Wh |
| Вигляд Колір обудови | срібний |
| Матеріал обудови | алюміній, stop магнію, матеріал штучний |
| Колір клавіатури | чорний |
| підсвічувана клавіатура Англійська | Так |
| Властивості клавіатури | Підсвічування біле |
| Ширина | 313.8 mm |
| Глибина | 222 mm |
| Висота | 18.1 mm |
| Вага | 1.4 kg |
| Інші характеристики Додаткові funkcjonalności | камера 1.0 Mpix, Вбудований Мікрофон |
| Додаткові Дані | мультитач, інтуїтивна сенсорна панель |
| Серія | NTT Book |
| Код Виробника | (NBC-B14IP-H01H - |
2882 / 3974

