Lenovo Legion 5-15 - Ryzen AI 7 350 | 15,1''-WQXGA-OLED-165Hz | 32GB | 1TB | no Os | RTX5070
- Під замовлення
- Код: 983575
Відправка з 30 квітня 2026
-9%




+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | Lenovo |
|---|---|
| Гарантія | 2 роки в сервісі зовнішньому |
| Група продуктів | Ноутбуки з Англійською клавіатурою Lenovo |
| Різновид ноутбука/span> | для ігор |
| Тип процесора | AMD Ryzen AI |
| відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Різновид диску | SSD |
| Діагональ екрану | 15.1 дюймів |
| Система операційна | відсутні системи |
| Модель | Lenovo Legion 5-15 |
| процесор Серія процесора | AMD Ryzen AI Серія 300 |
| Модель процесора | AMD Ryzen AI 7 350 (2.0 GHz, 5.0 GHz Turbo, 16 MB Cache) |
| Кількість ядер | 8 шт. |
| пам'ять Розмір пам'яті RAM | 32 GB |
| Частота пам'яті RAM | DDR5 (5600 MHz) |
| пам'ять RAM розширювальна do | 32 GB |
| відеокарта Різновид карти графічної | Презентована |
| Серія карти графічної | RTX з серії 50 |
| пам'ять карти графічної | 8 GB |
| Різновид пам'яті карти графічної | GDDR7 |
| Макс. Потужність карти графічної (TGP) | 115 W |
| Макс. Тактування ядра | 2347 MHz |
| Технологія карти графічної | DLSS 4, Ray Tracing, Reflex 2, RTX Al |
| диск твердий Кількість дисків | 1 x SSD |
| формат диску | 1 x M.2 |
| Інтерфейс диску | 1 x PCIe |
| Ємність диску SSD | 1000 GB |
| Версія M.2 | PCIe 4.0 |
| Дисплей Роздільна здатність екрану | 2560 x 1600 (WQXGA) пікселів |
| Яскравість матриці | 500 ніт (1000 max) |
| покриття матриці | блискуча (відблиску) |
| Тип матриці | OLED |
| Технологія | DisplayHDR, Dolby Vision, Матриця z покриттям кольорів 100% DCI-P3, налаштування блакитного світла |
| Частота оновлення | 165 Hz |
| Інтерфейс Стандарт інтерфейсу | HDMI, RJ45, USB 3.2, USB 4.0 Typ-C, USB Typ-C (z DisplayPort) |
| З'єднання | 1 x HDMI 2.1, 1 x USB 3.2 (2 Gen) Typ-C (z функція заряджання, DisplayPort), 1 x USB 4.0 Typ-C/ DisplayPort, 3 x USB 3.2 |
| Зєднання | Bluetooth 5.4, LAN 1 Gbps, Wi-Fi 7 |
| CD-ROM оптичний | відсутні |
| Звук Звук | гніздо audio mini-jack 3,5 mm, Nahimic Audio |
| Живлення Nominalna Потужність znamionowa | 245 W |
| Ємність акумулятора | 80 Wh |
| Вигляд Колір обудови | чорний |
| Матеріал обудови | алюміній, матеріал штучний |
| Стиль шторки | чорна |
| Колір клавіатури | чорний |
| підсвічувана клавіатура Англійська | Так |
| Властивості клавіатури | 24 - зональний Підсвічування, підсвічувана RGB, виділена клавіатура Англійська числова |
| Ширина | 344.9 mm |
| Глибина | 255.3 mm |
| Висота | 23.9 mm |
| Вага | 2 kg |
| Інші характеристики Додаткові funkcjonalności | 2 - вбудовані мікрофони, камера IR FHD |
| Додаткові Дані | мультитач, інтуїтивна сенсорна панель |
| Забезпечення | кришка конфіденційності Камери, Шифрування TPM 2.0 |
| Серія | Lenovo Legion |
| Виробник Nazwa виробника / importera | Lenovo Lenovo PC HK Limited Landererova 12 811-09 Braтисячіława Słowacja SK Email: https://pcsupport.lenovo.com/contactus |
| Код Виробника | (83F1001SPB - |
7490 / 9247

