MSI Katana 17 B13VEK-1449XPL - i5-13420H | 17,3'' | 16GB | 512GB | No OS | RTX 4050
- Під замовлення
- Код: 946917
Відправка з 29 квітня 2026
-9%




+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | MSI |
|---|---|
| Гарантія | 2 роки в сервісі зовнішньому |
| Група продуктів | Ноутбуки з Англійською клавіатурою MSI |
| Різновид ноутбука/span> | для ігор |
| Тип процесора | Intel Core i5 |
| відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Різновид диску | SSD |
| Діагональ екрану | 17.3 дюймів |
| Система операційна | відсутні системи |
| Модель | MSI Katana 17 |
| процесор Серія процесора | Intel Core i5-13XXX |
| Модель процесора | Intel Core i5-11320H (3.2 GHz, 4.5 GHz Turbo, 8 MB Cache) |
| Кількість ядер | 8 шт. |
| пам'ять Розмір пам'яті RAM | 16 GB |
| Частота пам'яті RAM | DDR5 (4800 MHz) |
| пам'ять RAM розширювальна do | 64 GB |
| Кількість розеток пам'яті | 2 шт. |
| відеокарта Різновид карти графічної | Презентована |
| Інтегрована відеокарта | Intel Iris Xe Graphics |
| Серія карти графічної | RTX з серії 40 |
| пам'ять карти графічної | 6 GB |
| Різновид пам'яті карти графічної | GDDR6 |
| диск твердий Кількість дисків | 1 x SSD |
| формат диску | 1 x M.2 |
| Інтерфейс диску | 1 x PCIe |
| Ємність диску SSD | 512 GB |
| Версія M.2 | PCIe 4.0 |
| Дисплей Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 (Full HD) пікселів |
| покриття матриці | антиблікова |
| Тип матриці | IPS-Level |
| Інтерфейс Стандарт інтерфейсу | HDMI, RJ45, USB 3.2, USB Typ-C (z DisplayPort) |
| З'єднання | 1 x USB, 1 x USB Typ-C (z DisplayPort), 2 x USB 3.2 |
| Зєднання | Bluetooth 5.2, LAN 1 Gbps, Wi-Fi 6 (802.11a/b/g/n/ac/ax) |
| CD-ROM оптичний | відсутні |
| Звук Звук | гніздо audio mini-jack 3,5 mm, Nahimic Audio |
| Загальна Потужність вбудованих колонок | 4 W (2 x 2W) |
| Живлення Typ акумулятора | 3-комірковий |
| Вигляд Колір обудови | чорний |
| Матеріал обудови | матеріал штучний |
| Стиль шторки | чорна |
| Колір клавіатури | чорний |
| підсвічувана клавіатура Англійська | Так |
| Властивості клавіатури | 4 - зональний Підсвічування, підсвічувана RGB, виділена клавіатура Англійська числова |
| Ширина | 398 mm |
| Глибина | 273 mm |
| Висота | 25.2 mm |
| Вага | 2.6 kg |
| Інші характеристики Додаткові funkcjonalności | камера HD, Вбудований Мікрофон |
| Додаткові Дані | мультитач, інтуїтивна сенсорна панель |
| Додаткові інформації | Ноутбук змінений через виробника |
| Забезпечення | Шифрування TPM 2.0 |
| Серія | MSI Katana |
| виходи карти графічної | 1 x вихід HDMI 2.1 |
| Виробник Nazwa виробника / importera | MSI MSI Computer Europe BV EScience Park Eindhoven 5706 5692 ER Son Eindhoven Holandia NL Email: GPSR@msi.com |
| Код Виробника | (B13VEK-1449XPL - |
4199 / 5224

